O nás

Probudíme ve vás uměleckou duši!

Jsme Kraftítko – e-shop s kreativními pomůckami pro vaše tvoření. S námi je tvoření hračka. Svá umělecká díla vytvoříte levou zadní.

Vybírat můžete ze široké škály kreativních pomůcek – najdete u nás vykrajovátka, razítka, reliéfní válečky a nejrůznější otisky. Že jste si nevybrali? Nevadí! Vytvoříme vám kraftítko na míru - napište nám na eshop@kraftitko.cz.

Musíme vás ale varovat. Tvoření s našimi kreativními pomůckami je nakažlivé! Jakmile jednou začnete, nedokážete přestat – máme to potvrzeno od našich zákazníků.

Chcete vědět, co všechno s kraftítky dokážete? Přidejte se do našich facebookových skupin! Klikněte na název skupiny a přidejte se k nám:-)

Tiskátka 3D – razítka, obtisky, reliéfní destičky pro tvoření

Vykrajovátka a obtisky do keramiky, polymerových hmot či těsta 3D

Keramika – rady, tipy, prodej

Kraftítka jsou multifunkční pomocníci – využije je při pečení perníků, sušenek, dortů a skvěle poslouží také pro tvorbu originálních dekorací z keramiky, polymerové a samotvrdnoucí  hmoty či jen tak na hraní dětem do plastelíny či tekutého písku.

Všechny pomůcky pro tvoření jsou vyrobené z PLA plastu na 3D tiskárně

S kraftítky pojedete na zábavné vlně kreativity a fantazie. Jen se vyhněte myčce nádobí! – tenhle výlet vaši kreativní pomocníci nevydrží.

Tak ať vám to tvoří!