Kdo jsme

Kdo jsme: Kraftítko.cz

Vítejte na stránkách našeho malého e-shopu Kraftítko.cz, kde vám nabízíme širokou škálu 3D kreativních pomůcek pro tvoření.

Jsme Petra a Petr Štěpánkovi z Ostravy a naše cesta začala před šesti lety, když jsme si pořídili první 3D tiskárnu. Od té doby jsme se neustále rozvíjeli a přizpůsobovali naši nabídku potřebám a přáním našich zákazníků. Nyní máme již několik tiskáren, stále je vylepšujeme a  naše tiskárny printí často dnem i nocí :-).

Naše začátky

Jelikož máme doma děti, začali jsme vyrábět doplňky k dřevěným vláčkodráhám a prvky pro activity boardy. Naše doplňky si brzy získaly oblibu mezi rodiči i dětmi díky své kvalitě a kreativním možnostem, které nabízejí.

Domácí pečení a keramika

Jako maminka jsem chtěla dětem péct domácí a zdravější sušenky a perníčky, a tak jsme začali vyrábět vykrajovátka, která si rychle získala velkou oblibu. Mimo to se ráda věnuji práci s keramickou hlínou, a proto nejčastěji tvořím razítka, otisky, válečky a další pomůcky pro keramické dílny. Tyto produkty jsou ideální pro všechny, kdo se chtějí kreativně vyžít a vytvořit něco jedinečného. 

Deskové hry a figurky

Můj manžel je velkým fanouškem deskových her a malování figurek, takže jsme náš sortiment postupně rozšířili i o prvky k deskovým hrám. Díky tomu si u nás přijdou na své nejen děti a rodiče, ale také fanoušci deskových her a modelování.

Zakázková výroba

Kromě našich standardních produktů nabízíme také zakázkovou výrobu. Dokážeme modelovat a tisknout brandové předměty, součástky do kuchyně či dílny a další specifické požadavky na míru. Pracujeme s databázemi modelů, takže můžeme vyhovět i nejnáročnějším přáním našich zákazníků.

Naše hodnoty

V Kraftítko.cz klademe důraz na kvalitu, kreativitu a individuální přístup k zákazníkům. Věříme, že každá rodina by měla mít přístup k nástrojům, které podpoří jejich tvořivost a přinesou radost do každodenního života.

Kde nás můžete vidět

Můžete nás vidět na různých akcích a festivalech, kde pravidelně vystavujeme naše produkty. Potkáte nás na Maker Faire v Ostravě, Kreativ Ostrava, letos poprvé také na Sdílku v Porubě a každým rokem jsme na Výstavě malých velkých stavitelů v Plesné.

 

Děkujeme, že jste navštívili náš e-shop a že nám dáváte příležitost podílet se na vašich kreativních projektech. Těšíme se na vaši přízeň a věříme, že si u nás vyberete produkty, které vás potěší a inspirují.